Logitech’in yeni ürünü tüm dikkatleri üzerine çekti, rakipler bile kıskandı

Logitech‘in yeni Signature Slim Combo K950 kablosuz klavye ve mouse seti, çoklu cihaz bağlantısı ve aralarında kolayca geçiş yapma özelliği ile dikkat çekiyor. Amerika, Avrupa ve İngiltere’de geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen bu ürünler, şimdi de Hindistan pazarına adım attı.

Bu setin en büyük özelliklerinden biri, gürültüsüz bir çalışma ortamı sunması. Klavye, inceliği ve laptop klavyelerini andıran tuş yapısı ile öne çıkar, mouse ise özel bir kaydırma tekerleği sayesinde hızlı ve hassas bir kullanım imkanı sunar. Klavye ve mouse’un sırasıyla 36 ve 24 ay gibi uzun pil ömürleri, içerisinde bulunan yeniden şarj edilemeyen piller sayesinde mümkün kılınmıştır. Mouse, DPI ayarlarının 400 ile 4000 arasında değiştirilebildiği Logitech Advanced Optical Sensor Teknolojisi ile donatılmıştır.

Logitech’in yeni ürünü tüm dikkatleri üzerine çekti, rakipler bile kıskandı

Çevreye duyarlı bir üretim süreci benimseyen Logitech, bu ürünlerde geri dönüştürülmüş plastik kullanmış ve ambalaj malzemelerini sorumlu bir şekilde yönetilen ormanlardan temin etmiştir. Hindistan’daki fiyatlandırmaya gelince, sadece klavye 10.290 rupi (yaklaşık 124,51$), klavye ve mouse seti ise 13.995 rupi (yaklaşık 169,63$) olarak belirlenmiştir.

Amazon India üzerinden kısa bir süreliğine indirimli bir fiyat olan 10.447 rupi (yaklaşık 126,61$) ile satışa sunulan bu ürünler, kullanıcıların zevkine uygun off-white gibi farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Logitech‘in bu yeni ürünleri, çoklu cihaz desteği ve sessiz çalışma özellikleriyle özellikle çoklu cihaz kullanımına ihtiyaç duyan ve sessiz bir çalışma ortamı arayan kullanıcılar için ideal seçenekler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir